НТА > НОВИНИ > Новини світу > Авіакомпанія Bees Airlines запускає рейс Львів – Тбілісі

Авіакомпанія Bees Airlines запускає рейс Львів – Тбілісі

Авіарейси зі Львова в Грузію стартують з 28-го грудня щовівторка, ціна – 1 535 гривень в один бік

393

Українська авіакомпанія Bees Airlines відкрила продаж авіаквитків на новий міжнародний напрямок зі Львова – вже з наступного місяця стартують нові рейси у Тбілісі

Про це повідомила у фейсбуці пресслужба управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА

«На святковий період авіакомпанія додає рейс у четвер, 30-го грудня та в суботу, 8-го січня і 15-го січня. Квиточки вже в продажі», – зазначили у Львівській ОДА,

На сайті Bees Airlines доступні квитки за цим напрямком на обмежений період: грудень 2021-го – лютий 2022-го року. Квитки не надто дешеві, як для ловкоста – переважно 1 535 гривень в один бік.

За інформацією сайту Lowcostavia, частота рейсів Львів – Тбілісі двічі на тиждень: в грудні – щовівторка та щосуботи, у зворотному напрямку – щовівторка та щоп’ятниці; в січні та лютому – щовівторка та щосуботи. Тривалість польоту – близько 2-ох години 55 хвилин.

  • у четвер 30-го грудня виліт зі Львова о 20:20, приліт у Тбілісі о 1:15
  • у п’ятницю 31-го грудня виліт із Тбілісі о 2:15 приліт у Львів о 3:30

Квитки можна придбати на офіційному сайті компанії та на інших сайтах із продажу авіаквитків.

Нагадаємо, що на початку листопада українська авіакомпанія Bees Airline анонсувала нове сполучення між Києвом і Львовом. Польоти розпочнуть виконувати наприкінці грудня 5 разів на тиждень.

У жовтні Україна підписала з Євросоюзом угоду про «Відкрите небо». Її ще називають «авіаційний безвіз». Фахівці сперечаються щодо того, хто більше виграє від підписання такого документу – Європа чи Україна. Але вони сходяться на тому, що загалом таку угоду можна називати в певній мірі революційною, а переваги від «відкритого неба» отримають пасажири.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі