НТА > НОВИНИ > Новини світу > Австралія готує додатковий пакет військової допомоги Україні на 100 мільйонів доларів

Австралія готує додатковий пакет військової допомоги Україні на 100 мільйонів доларів

Австралія вже раніше надала Україні допомогу на 390 мільйонів доларів

235

Австралія сьогодні, 3-го липня, збирається оголосити про додатковий пакет військової допомоги Україні на 100 мільйонів доларів.

Про це заявив премʼєр-міністр Австралії Ентоні Албенізі на брифінгу після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Албенізі зазначив, що Австралія надасть Україні ще 14 бронетранспортерів, а також 20 «Бушмастерів», тоді загальна кількість «Бушмастерів» досягне 60-ти.

Австралія також надаватиме додаткове військове обладнання, безпілотники й іншу техніку, яка потрібна Україні. Албенізі додав, що країна допомагатиме українським прикордонникам.

Окрім того, він повідомив, що Австралія вже надала Україні допомогу на 390 мільйонів доларів.

Албенізі також наголосив, що Австралія готова долучитися до міжнародних розслідувань злочинів Росії проти України, а також запровадити додаткові фінансові санкції та заборони на подорожі для ще 16-ти російських посадовців і олігархів.

«Ми заборонимо імпорт російського золота, щоби зменшити можливості Росії фінансувати цю війну», – сказав австралійський прем’єр.

Зеленський і Албенізі обговорили безпекову співпрацю обидвох держав, а також координацію зусиль, щоби подолати продовольчу кризу через блокування Росією українських портів. Також сторони звернули увагу на необхідність посилити макрофінансову підтримку України.

Зеленський запропонував Австралії взяти участь у повоєнній відбудові нашої держави.

«Маємо посилювати міжнародну взаємодію для того, щоби зламати агресивний потенціал Росії. Маємо посилювати санкційний тиск на агресора. Вдячний Австралії за тверду, незламну позицію в цьому питанні», – сказав президент України.

Нагадаємо, Зеленський також заявив, що заява лідера білоруського режиму Олександра Лукашенка про єдину армію з Росією є небезпечним сигналом для України та для народу Білорусі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі