НТА > НОВИНИ > Новини світу > Австралія суттєво підвищила мито на всю продукцію з Росії та Білорусі

Австралія суттєво підвищила мито на всю продукцію з Росії та Білорусі

Австралії надасть Україні військову допомогу на суму 91 мільйон доларів

313

Уряд Австралії ухвалив рішення підвищити на 35 відсотків мито на імпорт усієї продукції з Росії та Білорусі.

Про це повідомила пресслужба прем’єр-міністра країни.

«Уряд Австралії вживає подальші заходи для збільшення економічних витрат для Росії після її незаконного вторгнення в Україну за підтримки Білорусі, застосовуючи додаткове мито в розмірі 35 відсотків на весь імпорт з Росії та Білорусі», – сказано в повідомленні.

Як зазначається, нове правило набуде чинності 25-го квітня.

«Ця дія слідує за спільною заявою Австралії з іншими членами Світової організації торгівлі, які рішуче засуджують дії Росії і зобов’язуються вжити всіх дій, які ми вважаємо необхідними, як члени СОТ, для захисту наших основних інтересів безпеки», – наголосили в уряді.

Окрім того, уряд Австралії надасть Україні військову допомогу на суму 91 мільйон доларів, зокрема, гуманітарну допомогу на суму 65 мільйонів доларів та 70 тисяч тонн вугілля.

Нагадаємо, раніше Австралія заборонила продаж Росії глинозему й алюмінієвої руди, для обмеження можливостей Росії з виробництва алюмінію, найважливішого компонента зброї та боєприпасів.

До цього Австралія надала Україні пакет оборонної військової допомоги на 21 мільйон доларів і ще 30 мільйонів доларів на екстрену гуманітарну допомогу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі