НТА > НОВИНИ > Новини політики > Австралія закликала своїх громадян покинути територію України

Австралія закликала своїх громадян покинути територію України

Австралійці, які вирішили залишитися в Україні, повинні зареєструватися в Міністерстві закордонних справ своєї країни

608

Австралійська влада розпочала евакуацію членів сімей дипломатів із Києва через збільшення загрози нового вторгнення з боку Росії. При цьому країна звернулася до своїх громадян за можливості покинути територію України.

Про це повідомив Sydney Morning Herald.

«Федеральний уряд закликає австралійців в Україні покинути її зараз через ситуацію з безпекою, а також розпочинає відкликати членів сімей австралійських дипломатів, що базуються в столиці Києві», – зазначило видання.

Разом із тим сьогодні австралійський уряд підвищив рекомендації щодо України та закликав громадян не відвідувати країну та залишити Україну через те, що авіарейси можуть змінити або скасувати за короткий термін.

«Консульські послуги та наші можливості надавати консульську допомогу австралійцям можуть виявитися обмеженими через умови на місці», – сказано в повідомленні.

Як пише видання з посиланням на українські джерела, в Україні мешкає приблизно 1 400 громадян Австралії.

«Австралійці, які вирішили залишитися в Україні, повинні переглянути свої особисті плани безпеки та зареєструватися в Міністерстві закордонних справ і торгівлі», – додали в уряді Австралії.

Раніше Держдепартамент США дозволив частині працівників американського посольства залишити Україну із сім’ями. Велика Британія теж розпочала евакуювати співробітників свого посольства в столиці України.

Міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг заявив, що Відень вже розробив плани щодо евакуації свого посольства з України через загрозу вторгнення Росії.

Нагадаємо, після переговорів на різних рівнях здавалося, що ескалація конфлікту щодо можливого вторгнення російських військ в Україну мала би зменшитися. Але зараз спостерігаємо ситуацію з точністю до навпаки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"