НТА > НОВИНИ > Австрія послабила карантин і відкрила кордони

Австрія послабила карантин і відкрила кордони

152

З 1 липня в’їзд з України до Австрії можливий для всіх цілей подорожей.

Нові правил в’їзду до Австрії розміщено на сайті Посольства в України в Австрії.

“В’їзд з України від зараз можливий для всіх цілей подорожей”, – зазначають у посольстві.

Нові правила в’їзду до Австрії діятимуть з початку липня по кінця серпня.

Для в’їзду  до Австрії без попередньої реєстрації та без карантину, потрібно буде надати сертифікат про повну вакцинацію проти COVID-19. При цьому, повна імунізація (введення другої дози, якщо це передбачає відповідна вакцина) має відбутися більше, ніж за 14 днів до в’їзду та не довше ніж 270 днів потому.

Щеплення має бути зроблено наступними вакцинами: Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer; Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India; COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson; mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna; Sinopharm / BIBP SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac.

При відсутності сертифікату про повну вакцинацію, людина все одно зможе в’їхати в Австрію, але з попередньою реєстрацією та обов’язковим карантином. При цьому, при в’їзді також треба буде надати підтвердження про негативний результат тесту COVID-19 (ПЛР-тест, не старший ніж 72 год або тест на антигени, не старший ніж 48 год) або підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19 (довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів або довідка про нейтралізуючі антитіла, не старша ніж 90 днів).

У такому випадку онлайн-реєстрацією подорожі (Pre-Travel-Clearance – PTC) слід заповнити не пізніше ніж за 72 год. до в’їзду. Формуляр для онлайн-реєстрації подорожі доступний за посиланням (https://entry.ptc.gv.at/ ) німецькою та англійською мовами.

Після в’їзду до Австрії необхідно буде піти на 10-денний карантин, який може бути припинений при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5-й день після в’їзду.

Підлітки віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, потребують тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину.

Австрія послаблює карантин із 1 липня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі