НТА > НОВИНИ > Новини світу > Австрія відкрила в’їзд для туристів з 34 країн

Австрія відкрила в’їзд для туристів з 34 країн

143
Австрія відкрила в'їзд для туристів з 34 країн, проте України в списку немає

Австрія скасувала карантин для  туристів, які їдуть з країн, в яких сприятлива ситуація з коронавірусом. Влада країни оприлюднила список з 34 країн. України в ньому немає.

Про це пише Austria.Info.

Згідно з повідомленням, карантин не розповсюджується на туристів з країн, зокрема: Андорри, Бельгії, Болгарії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Угорщини, Ісландії, Ірландії, Італії, Латвії, Ліхтенштейну, Люксембургу, Мальти, Монако, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Сан-Марино, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швейцарії, Ватикану, Австралії, Ізраїлю, Нової Зеландії, Сінгапуру та Південної Кореї.

Натомість громадяни України для в’їзду в Австрію повинні мати невідкладну, важливу причину. Приміром, ділову зустріч, лікування та ін. Водночас українцям, які пред’являть документ, що засвідчить вакцинацію або набутий імунітет, не доведеться проходити самоізоляцію. Туристи із  негативним тестом на COVID-19, відбуватиме 10-денний карантин, який можна завершити через 5 днів, пройшовши ще один тест.

Нагадаємо, у Раді ЄС затвердили рекомендації Європейської комісії, зокрема, дозволити в’їзд вакцинованим від коронавірусу туристам. Перед поїздкою туристи повинні отримати дві дози вакцини від COVID-19.

Разом з тим, директор Європейського офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге заявив, що наразі небезпечно відновлювати міжнародні поїздки, оскільки прогрес у боротьбі з коронавірусом все ще “недужий”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі