НТА > НОВИНИ > АвтоКрАЗ відновився після банкрутства і виробляє вантажівки для українських військових

АвтоКрАЗ відновився після банкрутства і виробляє вантажівки для українських військових

256

Після тривалої перерви, викликаної банкрутством підприємства, найбільший український виробник АвтоКрАЗ почав відвантаження техніки для потреб української армії.

Про це повідомляє AUTO-Consulting.

Вже в січні 2022 року Збройним Силам України було відправлено шасі КрАЗ-63221 6х6, призначене для подальшого монтажу на нього спеціального армійського обладнання. Це перша машина, поставлена АвтоКрАЗом для потреб ЗСУ після тривалої перерви.

Також підприємство отримало замовлення і на комунальну техніку. Зокрема, від Департаменту будівництва Полтавської ОДА на суму в 14,8 млн.грн. – до середини березня АвтоКрАЗ повинен поставити в Горішні Плавні, Зіньків, Опішню, Решетилівку і Семенівку по одній комбінованій дорожній машині на базі самоскида КрАЗ-5401С2.

Після провалених у 2021 році замовлень Міністерства оборони для Збройних Сил України, АвтоКрАЗ нещодавно заявив про великий портфель замовлень на 2022 рік у кількості 1000 вантажівок. У нього також входять вантажні автомобілі, замовлені Департаментом оборони США в рамках трирічного контракту.

Через збільшення обсягів виробництва Кременчуцький автомобільний завод почав набирати персонал і готовий платити їм зарплату по 15-25 тисяч гривень. Нинішнім співробітникам також обіцяють підняти зарплату вже з січня.

До слова, колишній власник АвтоКрАЗу, мільярдер Костянтин Жеваго, що знаходиться в розшуку, через суд намагається стягнути з підприємства борги на 6 млрд грн.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі