НТА > НОВИНИ > Новини світу > Автомобільний номер штату Каліфорнія продають за 25 мільйонів доларів

Автомобільний номер штату Каліфорнія продають за 25 мільйонів доларів

96

На онлайн-майданчику OpenSea виставили на торги автомобільний номер штату Каліфорнія. Він має лише дві однакові літери та коштує 25 мільйонів доларів. І це ще не остання ціна, оскільки торги продовжуються.

Про це повідомляє Yahoo.

Зазначається, що знак складається з двох однакових літер – MM.

“У Каліфорнії зареєстровано понад 35 мільйонів різних номерних знаків, вони містять від двох до семи символів. Однак, найрідкіснішими вважаються саме двоцифрові номери, що складаються з однакових символів”, – йдеться у повідомленні.

Цікаво, що крім самих реєстраційних номерів, майбутній власник також отримає унікальний токен ( ред. -захищений носій) NF. Так, вся інформація – ідентифікатор токена та індивідуальний QR-код – вигравірувані лазером на звороті металевої пластини.

Продавець стверджує, що це вперше в історії, коли на продаж виставлено фізичний номерний знак, пов’язаний із NFT ( ред. – своєрідний документ, який підтверджує  право власності).

Якщо угоду про продаж цього унікального автомобільного номерного знаку буде оформлено, то вона стане найдорожчою в історії.

Наразі вартість цього номера становить 5888 етерів (криптовалюта Ethereum, ETH), що відповідає 24 309 373 у доларах США. І це ще не фінальна цифра, оскільки торги продовжуються.

Зазначимо, що цього року також на продаж  виставили універсал Volvo V70, за який хочуть отримати 20 мільйонів доларів, повідомляє Dupont Registry. Зазначається, що наприкінці 1970-х, коли штат Нью-Йорк вперше почав пропонувати спеціальні номерні знаки для автомобілів, один автовласник замовив собі унікальну табличку з написом New York. Останнім носієм унікального номерного знака став саме цей універсал Volvo V70 першого покоління.

Цей номер настільки унікальний, що його копії вже давно продаються в сувенірних магазинах у Нью-Йорку, а також в Інтернеті.

Нагадаємо, що з 1-го вересня Україна забороняє в’їзд на свою територію автомобілям з Придністровського регіону Молдови на номерах так званої «республіки». Дозволено лише номери узгодженого зразка або нейтральні.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі