НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Автори фільму про Скрябіна оголосили дату прем’єри стрічки «Я, «Побєда» і Берлін»

Автори фільму про Скрябіна оголосили дату прем’єри стрічки «Я, «Побєда» і Берлін»

Музикант-початківець і спекулянт проїдуть разом майже 2 тисячі кілометрів з обшарпаними манекенами в багажнику старенької «Побєди»

273

Художній фільм «Я, «Побєда» і Берлін» режисерки Ольги Ряшиної можна буде побачити в кіно з 24-го березня 2022-го року. Його створили за мотивами однойменної автобіографічної повісті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна).

Про це повідомила пресслужба Державної агенції України з питань кіно. «‎‎Я, «Побєда» і Берлін» – історія музиканта-початківця Кузьми.

За три дні до запланованого концерту він вирушив зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Вони шукали колекціонера, готового обміняти цю жовту автівку на шестисотий «Мерседес».

Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

За сюжетом, музикант-початківець і стиляга-спекулянт проїдуть разом майже 2 тисячі кілометрів з обшарпаними манекенами в багажнику старенької «Побєди» та з вірою в те, що все, що стається в житті, – лише на краще.

Андрій Кузьменко – родом зі Самбора, що на Львівщині. Музикою розпочав займатися в Новояворівську, звідки й вийшла у великий світ група «Скрябін».

Він загинув 2-го лютого 2015-го року поблизу Лозуватки Дніпропетровської області. Там авто співака зіткнулося із молоковозом. Кузьменко помер на місці аварії.

Нагадаємо, що на початку жовтня на YouTube-каналі Держагенції України з питань кіно з’явився ролик першого офіційного тизера комедійної стрічки «Я, «Побєда» і Берлін» за мотивами однойменної повісті українського музиканта Кузьми Скрябіна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі