НТА > НОВИНИ > Війна > “Азов” уже на фронті. Гаряча весна почалася, – Карась про контрнаступ

“Азов” уже на фронті. Гаряча весна почалася, – Карась про контрнаступ

2382

Військові на фронті вже в передчуття контрнаступу, який, вочевидь, справді припаде на весну. Й певні ознаки майбутніх гарячих подій уже є.

Коли чекати контрнаступу в ефірі “Говорить Великий Львів” своїми думками поділився націоналіст, військовослужбовець ЗСУ Євген Карась.

“На фронті вже перебувають штурмовики “Азова”, у боях є ДУК “Правий сектор”. Якщо вже їх почали задіювати, значить двіжуха починається. Який напрямок вони займуть – невідомо. Але гаряча, прекрасна весна, якої ми так чекали, почалася. Скоро буде весело. Коли саме? Менше знаєш – краще наступаєш. Ворог каже, що це буде в квітні. А є розмови і про те, що вже все почався”, –  говорить Карась.

Щодо західного озброєння, то за словами військового, воно насправді з’являється на фронті – і не “по-трошки, а доволі відчутно”. Наприклад, практично вся артилерія, що працює, вже західного зразка. Каже, стріляє гарно і точно, хоча, вочевидь, боєкомплектів до неї менше, аніж Росія має до своєї арти.

“Насправді ми дуже залежні від західної підтримки, але і Захід зараз залежить від нас. У нас спільна війна, тільки ми на полі бою, а вони надають забезпечення, щоб самим через якийсь час не опинитися на фронті – через років 5-10. Очевидно, що зброї треба нам значно більше. І щастя не в десяти літаках F-16. Краще би дали 300 тисяч гвинтівок М16, які точніші, кращі, і калібр до них простіше дістати”, – пояснює він.

За його словами, зброя, яка надходить, як правило, не нова, а вже вживана, відтак виникають певні нюанси. Втім здебільшого вона якісна і справді є підгрунтям для тих подій, які чекають навесні.

Нагадаємо, видання Politico cьогодні назвало два сценарії весняного контрнаступу України.

 

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі