НТА > НОВИНИ > Місця > “Азовсталь” – бомблять, а у “ДНР” анонсують медалі “За асвабаждєнія Маріупаля”

“Азовсталь” – бомблять, а у “ДНР” анонсують медалі “За асвабаждєнія Маріупаля”

Тільки за минулу добу по “Азовсталі” нанесли 35 авіаударів

249

У так званій “ДНР” вже хваляться медалями, які роздаватимуть “За освобождения Мариуполя”. При чому на них навіть проставлена дата – 21 квітня 2022 року. Саме цього дня міністр оборони РФ Сергій Шойгу відверто збрехав Путіну про взяття Маріуполя.

Про існування медалей розповів радник міського голови Маріуполя Петро Анрющенко.

“Росіяни досі намагаються створити ілюзію контроля міста. Навіть пушилін анонсував медаль “за взяття Маріуполя”. Для нас Маріуполь то не стіни або каміння – а люди і незламний дух!” -, написав Андрющенко.

Зокрема, йдеться про допис глави так званої “ДНР” Пушиліна, де він виголосив, що “Вважаю за доцільне заснувати медаль “За визволення Маріуполя” і вручати її військовослужбовцям, які особливо відзначилися в боях за це місто”.

35 авіаударів по “Азовсталі”

Також Петро Андрющенко розповів, що сьогодні, “росіяни не просто не зупиняли обстрілів території заводу, але вдались до обстрілів по умовному коридору на вихід”. Над “Азовсталлю” видно чорний густий дим.

“Враховуючи, що завод було законсервовано відповідно до технологічних норм, це може бути наслідком застосування надпотужних анти бункерних бомб”, – заявив радник мера.

“Тільки за минулу добу було здійснено 35 авіаударів, в ході яких сталось займання одного із цехів. Та найважливіше – від них постраждали цивільні, що зараз знаходяться під завалами. Військовослужбовці полку «Азов» надають першу медичну допомогу та прикладають всіх зусиль, аби звільнити цивільних з-під завалів”, – водночас повідомили у полку “Азов”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі