НТА > НОВИНИ > Новини світу > Байден і Путін погодилися на участь у саміті з безпекових питань

Байден і Путін погодилися на участь у саміті з безпекових питань

424

Президенти Штатів і Росії Джо Байден і Володимир Путін погодилися на участь у саміті з обговорення “безпеки та стабільності в Європі”, де йтиметься про припинення вогню на сході України і стримування Росії від вторгнення.

Про це повідомили в Білому домі.

Зокрема, за повідомленням Президента Франції Еммануеля Макрона, Байден і Путін, у принципі, погодилися на проведення саміту, “який може відбутися лише в тому випадку, якщо Росія не вторгнеться в Україну”.

Макрон запропонував провести саміт між Байденом і Путіним, а потім і з іншими зацікавленими сторонами для обговорення безпеки та стратегічної стабільності в Європі.

Підготувати саміт мають державний секретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час зустрічі у четвер, 24 лютого.

У Білому домі підтвердили, що Байден погодився на участь у саміті, “якщо не станеться вторгнення”.

Білий дім підтвердив готовність до дипломатії.

“Ми також готові накласти швидкі та важкі санкції, якщо Росія замість цього (дипломатії – ред.) вибере війну. І зараз, схоже, Росія дуже швидко готується до повномасштабного нападу на Україну”, – ідеться в повідомленні Білого дому.

Як відомо, після розмови з президентом Росії Путіним президент Франції поговорив з лідером США Джо Байденом, а тоді знову зателефонував Путіну.

Також, Макрон у неділю телефоном поспілкувався з президентом України Володимиром Зеленським.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі