НТА > НОВИНИ > Світ > Байден не буде проводити спільної пресконференції з Путіним

Байден не буде проводити спільної пресконференції з Путіним

133
Зустріч Байдена і Путіна: відомо, коли можуть зустрітися президенти

Президент США Джо Байден не планує проводити спільної пресконференції з російським президентом Володимиром Путіним за підсумками зустрічі у Женеві.

Про це заявив представник адміністрації Байдена, повідомляє Reuters.

Як зазначається, Байден влаштує окрему пресконференцію після зустрічі з Путіним у швейцарській Женеві. Спільної зустрічі з журналістами не буде.

Представник також заявив, що поява Байдена на пресконференції є “відповідним форматом для чіткого спілкування із вільною пресою щодо тем, які будуть підняті на засіданні – як з точки зору, де ми досягаємо згоди, так і з тих питань, де у нас є серйозні занепокоєння”.

Зустріч президентів

Саміт американського та російського лідерів запланований на 16 червня у Женеві, Швейцарія. Головними темами будуть ядерна стабільність і регіональні конфлікти.

У Білому Домі також заявили, що на зустрічі підніметься питання України та Білорусі.

Перед початком свого візиту до Європи Джо Байден заявив, що питання кібербезпеки на США із сторони Росії – досить складне для розмов із Путіним, тому не дав гарантії щодо домовленостей.

Нагадаємо, колишній прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA назвав три позиції, які американський президент Джо Байден має відстояти під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі