НТА > НОВИНИ > Новини світу > Байден повернувся до виконання обов’язків президента після медобстеження

Байден повернувся до виконання обов’язків президента після медобстеження

136

Президент США Джо Байден повернувся до виконання обов’язків після того, як передав їх на деякий час віце-президенту Камалі Харріс через медичну процедуру, повідомила у п’ятницю прес-секретар Білого дому Джен Псакі.

“Президент поговорив з віце-президентом і керівником апарату Білого дому Рональдом Кляйном приблизно об 11:35. Президент був у гарному настрої і на той час повернувся до повноважень”, – написала Псакі у Twitter.

За словами Псакі, Байден поки що залишається в армійському госпіталі імені Волтера Ріда для відновлення після процедури колоноскопії.

У Білому домі зазначили, що віце-президент США Камала Харріс пробула на посаді президента країни одну годину 25 хвилин. Таким чином вона була першою жінкою-президентом США.

Раніше в п’ятницю Байден передав повноваження Харріс на той час, поки він перебував під анестезією на плановій процедурі колоноскопії в армійському госпіталі імені Волтера Ріда.

Псакі нагадала, що подібна передача обов’язків раніше відбувалася лише у 2002 та 2007 роках за тодішнього президента США Джорджа Буша-молодшого. Тоді повноваження глави держави було покладено на віце-президента Діка Чейні.

“Аналогічна ситуація була, коли Джордж Буш-молодший проходив таку саму процедуру у 2002 та 2007 роках”, – заявила прес-секретар Білого дому.

Тимчасова передача повноважень президента передбачена 25 поправкою до Конституції США.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі