НТА > НОВИНИ > Новини політики > Байден схвалив розгортання військ США у Європі

Байден схвалив розгортання військ США у Європі

Розгортання додаткових американських військ очікується найближчими днями

221

Президент США Джо Байден офіційно схвалив розгортання додаткових американських військ у Східній Європі найближчими днями.

Про це повідомляє CNN.

Як пише видання, розгортання військ – це демонстрація підтримки союзників по НАТО, які відчувають загрозу у зв’язку з воєнними діями Росії поблизу України.

“До військ, які розгортаються, увійдуть близько 2 тисяч американських військовослужбовців у Польщі та Німеччині. Крім того, в Румунії розгорнуть приблизно 1000 військ, що базуються в Німеччині”, – додав прессекретар Пентагону Джон Кірбі.

Очікується, що Пентагон оголосить про розгортання додаткових американських військ на передових позиціях у Європі “у найближчі дні”.

Минулого тижня CNN повідомив, що США та кілька союзників вели переговори щодо розміщення ще тисячі військових у східноєвропейських країнах НАТО перед можливим вторгненням Росії до України.

Нагадаємо, що глава Пентагону цього місяця відвідає Європу, щоб обговорити з партнерами по НАТО ситуацію навколо України.

До слова, Канада перемістила 30 % своїх військових інструкторів, які зараз перебувають в Україні, в західні регіони країни. Це пов’язано в тому числі й із загрозою російського вторгнення.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"