НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Байрактар» на вишиванці. У Львові створили унікальний дизайн вишитого одягу

«Байрактар» на вишиванці. У Львові створили унікальний дизайн вишитого одягу

Перші авторські вишиванки подарували засновникам фірми «Baykar», яка виробляє безпілотники

454

Львівський бренд вишитого одягу створив вишиванку із зображенням безпілотника «Байрактар». Перші сорочки вже передали засновникам турецької фірми. Дизайн розробили на основі візерунків кролевецьких рушників. Тепер модель доступна всім охочим.

Про це повідомило Суспільне. На білому тлі вишиванки – безпілотник і українські орнаменти.

«Є три основні елементи: калина, пшениця та птахи, ну, і, звичайно – «Байрактар». Це свого роду оберіг для наших воїнів», – розповіла співзасновниця бренду Наталія Тютюнник.

Пропозиція створити сучасний дизайн вишиванки надійшла від посольства України в Туреччині.

«До нас звернувся представник посольства, який є нашим клієнтом, чи ми можемо виготовити сорочку з безпілотником, що в нього є така ідея, що такого ніхто не робить, чи ми можемо зробити дизайн? Марта Лишак зробила, а ми вкладали, як воно має виглядати на вишиванці», – додала підприємиця.

Перші авторські вишиванки подарували засновникам фірми «Baykar», яка виробляє безпілотники – братам Халуку та Сельчуку Байрактарам. Їх передали через посла України в Туреччині.

«Це не є дуже швидкий процес, треба було, щоби «Байрактар» виглядав гармонійно, тому дизайн для посольства розробили на основі кролевецьких рушників», – пояснила Наталія Тютюнник.

Частину грошей від продажу вишиванок бренд перераховує на потреби Збройних сил України.

Нагадаємо, в серпні турецька компанія «Baykar» заявила, що не має наміру продавати свої безпілотники «Байрактар» Росії. Компанія вже багато років співпрацює з Україною, а російське вторгнення вважає несправедливою та незаконною війною.

Упродовж трьох діб, з 31-го серпня по 2-ге вересня, пара безпілотників Bayraktar ТВ-2 знищила російську техніку загальною вартістю близько 26,5 мільйона доларів.

Декілька тижнів тому український футболіст Роман Зозуля з колегами розпочав збір на «Байрактар» для Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі