НТА > НОВИНИ > Новини світу > “Байрактар”-подарунок від литовців уже готують до відправки в Україну

“Байрактар”-подарунок від литовців уже готують до відправки в Україну

323

Знаменитий турецький безпілотний “Байрактар”, на який литовці всією країною зібрали понад 5 млн євро, вже у Литві. Уже незабаром його відправлять в Україну.

Про це повідомив міністр оборони Литви Арвидас Анушаускас.

“Bayraktar “Vanagas” з усім придбаним бойовим спорядженням вже у Литві! 6 липня відбудеться його презентація на базі повітряних сил у Шауляї, і після цього він вирушить в Україну”, – написав Анушаускас у своєму Twitter.

Нагадаємо, що литовці лише за три дні зуміли зібрати 5 мільйонів євро, щоб купити і подарувати Україні «Байрактар». Коли про це дізналися у Туреччині, то вирішили безкоштовно передати безпілотник Литві. Тож зібрані литовцями гроші запланували скерувати на придбання необхідних для “Байрактарів” боєприпасів,  решту використати для підтримки України

Минулого тижня кошти на “народні Байрактари”, за прикладом литовців, також збирали українці. Збір оголосив Сергій Притула. Врешті зібрали грошей на чотири БПЛА. Врешті компанія Baykar вирішила безкоштовно передати Україні три безпілотники, а зібрані кошти спрямують на допомогу в боротьбі народу України.

Як повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, міноборони отримало запит від командування Збройних Сил України на ударні безпілотники “Байрактар” і на найближчу перспективу майже всі потужності заводу Baykar Makina будуть зосереджені на забезпеченні потреб ЗСУ. Мова йде про замовлення ще десятків БПЛА.

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі