НТА > НОВИНИ > Львівські новини > «Баняк ганьби» посадовцю-мільйонеру, який залишив Львів без гарячої води

«Баняк ганьби» посадовцю-мільйонеру, який залишив Львів без гарячої води

571

До початку гідравлічних випробувань керівникові ЛКП «Львівтеплоенерго» Валентину Вольському вручили символічну каструлю.

Подарунок під дверима квартири чиновника у п’ятницю вранці залишила ведуча та авторка гастро-політичного шоу «На Ножах» (щоп’ятниці на телеканалі NTA) Катерина Широкопояс.

Фото: скрін із відео

Сам Вольський так і не вийшов до журналістів, щоб пояснити, чому з року в рік мешканці міста змушені тривало відчувати незручності та гріти воду у каструлях.

«Цей баняк – символ нервів і нарікань, які львів’яни переживають під час гідравлічних випробувань. Щороку депутати змушені забирати величезну частину з бюджету розвитку, які мали би йти на потреби громади, і дотувати абсолютно збиткові комунальні підприємства. Водночас їхні керівники отримують мільйонні зарплати», – прокоментувала Катерина Широкопояс.

Зокрема, директор «Львівтеплоенерго» Валентин Вольський у 2020 році задекларував 1 млн 16 тисяч грн зарплати. Це, приблизно, 84 тисячі гривень щомісяця. Збитки «Львівтеплоенерго» вже другий рік поспіль становлять понад 200 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що із 21 травня «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» розпочинають проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж. Сихівський район, який обслуговує «Львівтеплоенерго», залишиться без гарячої води на місяць – до 21 червня,  Шевченківський район – до 14 червня.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі