НТА > НОВИНИ > Спорт > Баскетбольна збірна України мінімально програла Іспанії в драматичному матчі чемпіонату світу

Збірна України з баскетболу вже гарантувала собі вихід до другого раунду кваліфікації чемпіонату світу

439
50d5797d70c406d5bce5e902209aeadc

В останньому матчі першого кола кваліфікації на чемпіонат світу 2023-го року збірна України в Ризі програла Іспанії з рахунком 76:77.

Про це повідомив XSport.

У першій чверті українці включили потужний пресинг в захисті і краще за суперників реалізовували свої моменти. Коли відрив «синьо-жовтих» склав 5 очок, то тренер Іспанії взяв тайм-аут, після якого іспанці заграли швидше, завдяки чому вирівняли хід матчу.

У другій чверті збірна України втратила свою впевненість, через що іспанці заграли краще, але їх, як і українців, підводила реалізація.

Після великої перерви українці знову нав’язали супернику рівну гру не лише в цифрах на табло, але і в ігрових епізодах. Отримавши заряд впевненості підопічні Айнарса Багатскіса вийшли вперед і до останніх двох хвилин матчу вели в рахунку.

Останні хвилини гри стали своєрідними гойдалками, переможцем яких стала Іспанія. Відзначимо, що на останніх секундах матчу В’ячеслав Бобров промахнувся з-під щита, що коштувало команді перемоги.

Кваліфікація на ЧС-2023. Перший раунд

Україна – Іспанія – 76:77 (19:20, 20:20, 21:17, 16:20)

Збірна України вже гарантувала собі вихід до другого раунду кваліфікації. Далі Іспанію, Грузію й Україну об’єднають із трьома збірними групи Н – Італією, Нідерландами й Ісландією. Ці 6 збірних розіграють 3 путівки на чемпіонат світу. На другому етапі врахують очки, набрані між трьома збірними на першому етапі.

Нагадаємо, раніше чоловіча збірна України з баскетболу в Ризі обіграла команду Грузії з рахунком 79:66.