НТА > НОВИНИ > Новини політики > Баскетбольний матч на рівні збірних перенесли. Іспанці бояться їхати в Україну

Баскетбольний матч на рівні збірних перенесли. Іспанці бояться їхати в Україну

Поєдинок чемпіонату світу між баскетбольними збірними України й Іспанії могли перенести до Литви, але відмовилися від такої ідеї

381

Другий матч відбору на чемпіонат світу 2023-го року між Україною та Іспанією відбудеться влітку.

Про це повідомила Іспанська федерація баскетболу.

«Хоча ми були готові зіграти два матчі цього кваліфікаційного вікна, вважаємо, що ФІБА (Міжнародна федерація баскетболу – прим.) ухвалила найправильніше та найвідповідальніше рішення. Ми шкодуємо про ситуацію, яку переживають наші друзі в Україні, та віримо, що вони зможуть повернутися до нормального життя якнайшвидше», – сказано в повідомленні.

В іспанській федерації баскетболу зауважили, що були відкриті для всіх можливих рішень, у тому числі до того, що матчі зіграють у них у Кордові.

Але в той же час висловили розуміння, що українська федерація вирішила скористатися можливістю, яку надала ФІБА, та відклала баскетбольну зустріч до наступного червневого вікна.

«Ми сподіваємося, що на той час про будь-який натяк на війну вже забудемо, і ФІБА призначить дату й остаточне місце проведення цього матчу», – повідомив президент іспанської федерації Хорхе Гарбахоса.

Спочатку планували, що поєдинок відбудеться 27-го лютого у київському палаці спорту. Згодом з’явилася інформація, що МЗС Іспанії не радить своїй національній збірній їхати до України на матч відбору.

Розглядали варіант, щоби зустріч перенести до Литви. Але потім усе ж відмовилися від нього.

Перша зустріч України в Іспанії відбудеться у четвер, 24-го лютого, у Кордові.

Нагадаємо, що міністерство закордонних справ Польщі не рекомендує громадянам країни через складну ситуацію відвідувати 10 областей східної та південної частин України, а також окупований Крим.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"