НТА > НОВИНИ > Суспільство > Батько наш Бандера. Десантники 80-ї бригади подякували учням за флешмоб і також заспівали

Батько наш Бандера. Десантники 80-ї бригади подякували учням за флешмоб і також заспівали

Десантники долучилися до флешмобу і передали естафету побратимам із Миколаєва

18469

Десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові, долучилися до знаменитого пісенного флешмобу «Батько наш Бандера». Та передусім подякували молоді «за прославляння українських цінностей»

«Національно-патріотичне виховання дітей – невід’ємна частина формування нації! Народженні вільними, вже сьогодні чітко висловлюють свою позицію.

Ми – військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, дякуємо юному поколінню за прославлення українських цінностей та підтримуємо їх!  Дякуємо священнослужителям колективу «Пентархія» за популяризацію військово-патріотичної пісні», – таким є звернення десантників на сторінці 80-ї бригади у фейсбуці.

Окрім того, що львівські десантники заспівали самі, вони ще й вирішили передати флешмобну естафету іншим військовослужбовцям. Зокрема, запросили приєднатися побратимів із 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв.

Батько наш Бандера. Хто ще співатиме

До слова, як дізнався NTA cвою прем’єру готують і майбутні воїни – вихованці Ліцею імені Героїв Крут. Причому хлопці вирішили трохи змінити слова пісні під власні реалії.

«Оскільки вони майбутні офіцери, військові, то вирішили співати: «Ми за Україну вчимося воювати». Це таке більш усвідомлене пережиття слів цієї пісні», – анонсує заступник Львівського державного ліцею імені Героїв Крут Тарас Гривул.

Нагадаємо, що уже майже два тижні українськими соцмережами шириться флешмоб «Батько наш Бандера», який запустили у Тік-тоці львівські школярки. Швидко його підхопили учні з різних міст, «зірки» шоу-бізнесу, спорту, політики.

За даними Google Trends, упроловж останнього тижня пісню «Батько наш Бандера» у Google шукали мешканці зі всіх куточків України. Найбільше – у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській та Волинській областях.

Також активно шукають у Черкаській, Миколаївській, Хмельницькій, Київських областях та у Києві. Запити у YouTube на “Батько наш Бандера” надходять з Донецької та Луганської областей. Ще серед частих запитів – інформація про Бандеру та мобільний рінгтон “Батько наш Бандера”.

А вже сьогодні ввечері о 19:05 на сайті NTA – матеріал про тих, хто першим заспівав «Батько наш Бандера», але не став знаменитим. У чому полягає феномен цього флешмобу. Що він – миттєва мода чи «час ідеї, якої настав».

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
55
Я це люблю
8
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
1
Шооо?
1

Коментарі