НТА > НОВИНИ > Курйози > Батько – наш Бандера. У Києві учні провели флешмоб проти вчительки з антиукраїнськими поглядами

Батько – наш Бандера. У Києві учні провели флешмоб проти вчительки з антиукраїнськими поглядами

405

У Києві учні однієї зі шкіл запустили флешмоб у TikTok, щоб провчити вчительку за антиукраїнські погляди. Вони під час уроків співають пісню про Бандеру.

Про це повідомляється у Telegram-каналі Vesti.

Учні одної зі шкіл Києва зажадали “провчити” вчительку за антиукраїнські погляди, тому вони запустили флешмоб. Школярі співають пісню про Бандеру під час уроків, на перервах, у класах та роздягальнях,  у туалетах та коридорах.

Про яку саме вчительку йдеться – у Telegram-каналі не повідомили. Зазначають, що наразі викладач, яку діти вважають “ватницею”, відмовляється виходити на роботу.

На відео, які активно “вірусяться” у TikTok та інших соціальних мережах, можна побачити, що діти співають пісню про Бандеру перед багатьма вчителями. Хто саме з них та сама “жертва” флешмобу – не відомо.

“Батько наш – Бандера, Україна – мати, ми за Україну будем воювати!”, – патріотична пісня популярна вже багато років, а восени 2021 року вона стала трендовою у соціальній мережі TikTok.

Нагадаємо, що Київський національний університет культури і мистецтв презентував факультет TikTok. Керівники вишу назвали його «першим в Україні та світі». Після його закінчення випускники отримають диплом тіктокерів.

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі