НТА > НОВИНИ > Спорт > Бех-Романчук у стрибках в довжину драматично завалила п’ять спроб із шести

Бех-Романчук у стрибках в довжину драматично завалила п’ять спроб із шести

178

У змаганнях з легкої атлетики Марина Бех-Романчук залишилась без медалі: у стрибках в дожину вона зайняла п’яте місце з єдиної вдалої спроби, всі інші спроби були з заступом і не були зараховані.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Я сьогодні розчарована своїми стрибками. Маємо, що маємо. Підтримка, звичайно, відчувалася. Всі мене підтримували, дуже багато повідомлень я отримала перед своїми стрибками. Люди в мене вірили і мотивували. Перш за все засмучує те, що я розчарувала своїх уболівальників, не вдалося досягти того, навіщо ми сюди приїхали», – прокоментувала своє 5-е місце на Олімпіаді прокоментувала своє 5-е місце на Олімпіаді  українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук.

В Токіо 3 серпня розіграють 24 комплекти нагород ХХХІI літніх Олімпійських Ігор.

Сьогодні також претендує на нагороди борчиня Алла Черкасова.

Результати 11-го змагального дня на цю годину:

Легка атлетика. Стрибки у довжину. Жінки. Олімпійською чемпіонкою стає Малайка Міхамбо з Німеччини, яка в останній спробі стрибнула на 7.00 метрів. Срібний призер Бріттні Різ зі США програла їй 3 сантиметри.

Веслування на байдарках і каное. Каное-двійка. 1000 м. Чоловіки. Українська двійка Павло Алтухов – Дмитро Янчук фінішували лише п’ятими у своєму півфіналі і не вийшли у медальний заїзд.

Легка атлетика. 400 метрів. Жінки. Наша Тетяна Мельник не кваліфікувалася до півфіналу.

Гандбол. Чоловіки. Чвертьфінал. Франція впевнено перемагає Бахрейн – 42:28 і виходить у півфінал.

Вільна боротьба. Жінки. Вагова категорія до 62 кг. Українка Ірина Коляденко перемогла в 1/8 фіналу Амінат Аденії з Нігерії і продовжує боротьбу за медалі!

Веслування на байдарках і каное. Каное-двійка. 1000 м. Чоловіки. «Золото» виграє двійка з Куби.

Легка атлетика. Біг на 400 метрів з бар’єрами. Чоловіки. Карстен Варгольм з Норвегії перемагає з фантастичним світовим рекордом – 45.94.

Греко-римська боротьба. Вагова категорія до 67 кг. Українець Парвіз Насібов переміг Фредеріка Бьєррехуса з Данії – 5:1 і пробився до чвертьфіналу!

Греко-римська боротьба. Вагова категорія до 87 кг. Українець Жан Беленюк переміг Зураба Датунашвілі з Сербії – 3:1 і пробився до чвертьфіналу!

Вільна боротьба. Жінки. Вагова категорія до 62 кг. Українка Ірина Коляденко перемогла в 1/4 фіналу Лун Цзя з Китаю – 4:0 і виходить до півфіналу!