НТА > НОВИНИ > Беленюка на Печерську образили расистськими лайками

Беленюка на Печерську образили расистськими лайками

160

У центрі Києва, в районі Печерськ, до чемпіона Олімпійських ігор і депутата Верховної Ради Жана Беленюка підійшли невідомі молодики і зробили кілька расистських висловлювань.

Про це повідомив Жан Беленюк у Facebook.

Кілька хвилин тому невідомі мені молодики, підійшовши до мене в центрі Києва (Печерск), намагалися  спровокувати конфлікт! Викрикуючи образливі речі типу: “чорна мавпа щось знає про патріотизм?!” та “вали до Африки!”.  Слава Богу, до бійки справа не дійшла, тож зі мною все нормально“, – розповів Олімпійський чемпіон.

Звичайно, Беленюка це зачепило і він задався кількома риторичними питаннями: “Мені цікаво, чи українець Я для свої держави, які критерії патріотизму існують в ній?! Наскільки Олімпійський чемпіон може себе безпечно почувати в своїй Батьківщині і в рідному місті?! І чи нормально в європейській державі чути образливі речі людям, які кладуть життя на її прославляння?!“.

Як відомо, єдиним українським Олімпійським чемпіоном у Токіо став 30-річний народний депутат України Жан Беленюк. Після переможної сутички він станцював гопак зі синьо-жовтим прапором у руках.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі