НТА > НОВИНИ > Новини світу > Бельгія закрила в’їзд навіть для вакцинованих українців

Бельгія закрила в’їзд навіть для вакцинованих українців

Наразі в’їзд до Бельгії з України дозволений лише за наявності “поважної причини” – робота, навчання, лікування тощо.

119

Бельгія офіційно виключила Україну з переліку держав, мешканцям яких дозволений в’їзд навіть за наявної вакцинації.  В’їзд дозволений лише для тих, хто працює, навчається у Бельгії, їде на лікування, для об’єднання родини тощо.

Про це, як повідомляє «Європейська правда», свідчать дані прикордонної служби та центру інформування про перебіг пандемії.

Зокрема, сайт бельгійської федеральної служби у внутрішніх справах, що відповідальна також за прикордонні питання, більше не містить Україну у переліку держав, громадянам яких дозволений в’їзд у країну попри пандемічні обмеження.

Федеральна служба не уточнює, коли та з якої причини Україна була видалена з цього переліку. Але відомо, що Європейський Союз оновив “зелений список” країн для подорожей та офіційно виключив з нього Україну.

На урядовому порталі, присвяченому пандемії, також не видно України у переліку держав, щодо яких ЄС робить винятки з пандемічних обмежень, та теж перевів Україну до “червоної зони”.

Раніше Бельгія дозволяла в’їзд з метою відрядження, туризму тощо також іноземців з країн, що не входять до спільного “білого списку”, якщо ці подорожуючі завершили курс вакцинації від коронавірусу вакцинами, дозволеними в ЄС.

Однак віднедавна і цієї можливості уже немає: наприкінці жовтня Бельгія оголосила, про початок четвертої хвилі епідемії та закрила в’їзд для туристів та подібних категорій подорожуючих, окрім тих, хто є у “білому списку” та не становить епідемічної безпеки.

Таким чином, зараз в’їзд до Бельгії з України дозволений лише за наявності “поважної причини”, як-от для тих, хто працює, навчається у Бельгії, їде на лікування, для об’єднання родини тощо.

Читайте також “Коронавірус у світі. 88 тиждень. Перші таблетки та обов’язковість вакцинації”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі