НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Забирайте собі». РНБО відповіла на пропозицію Німеччини розмістити мігрантів в Україні

«Забирайте собі». РНБО відповіла на пропозицію Німеччини розмістити мігрантів в Україні

Секретар РНБО Олексій Данілов не розуміє, «з якого переляку» Україна повинна розміщати у себе мігрантів, які рвуться в Євросоюз

577

У Раді безпеки й оборони України відповіли на заяву Німеччини про те, що Україна може розмістити на своїй території нелегальних мігрантів, які штурмують білорусько-польський кордон.

Так, під час брифінгу  секретар РНБО Олексій Данілов запропонував німецьким політикам забрати біженців собі.

«Ми на РНБО розглядали цю заяву пана Шміда. У нас є пропозиція до соціал-демократів Німеччини – взяти собі додому по два, по три, по п’ять мігрантів. Якщо мало місця у них у Бундестазі, то нехай беруть собі додому», – сказав секретар РНБО.

За його словами, «з якого переляку» Україна повинна брати до себе мігрантів, якщо ними повинні займатися в Євросоюзі.

«Дуже дивно, коли німці нам розповідають, що нам з цього приводу робити», – наголосив Данілов.

Нагадаємо, раніше експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільc Шмід запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі.

Зранку, 10-го листопада, стало відомо про прорив двох великих груп біженців з території Білорусі до Польщі. Переважну частину цих людей польські сили безпеки повернули до лінії кордону.

Уже впродовж декількох днів сотні нелегальних мігрантів намагаються прорватися через білорусько-польський кордон. Чим це загрожує Україні – в нашому матеріалі.

Рада національної безпеки і оборони України під час засідання 10 листопада затвердила нові санкції. Стосуються вони осіб, пов’язаних з відкриттям так званого представництва Нікарагуа в окупованому Криму.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі