НТА > НОВИНИ > Новини світу > Без карантину, але з «паспортом можливостей». У Литві нові коронавірусні правила

Без карантину, але з «паспортом можливостей». У Литві нові коронавірусні правила

Литва з 1-го липня офіційно скасовує карантин, який запровадили у зв’язку з епідемією коронавірусу в листопаді 2020-го року

188

Проте деякі обмеження залишаться й надалі. Про це повідомляє LRT.

Минулого тижня державна комісія з надзвичайних ситуацій рекомендувала уряду не продовжувати карантин, але зберегти режим надзвичайної ситуації. Комісія вказала на те, що кількість нових заражень спадає, але ризики залишаються, зокрема, у зв’язку з поширенням штаму Delta.

У закладах торгівлі та послуг і далі збережеться вимога контролю кількості відвідувачів і дотримання інших заходів безпеки.

Окрім того, у Литві діє так званий «паспорт можливостей». Він надає більше прав вакцинованим людям, а також тим, хто перехворів чи має негативний тест. Його й надалі використовуватимуть на великих масових подіях, де немає фіксованих сидячих місць. Кількість учасників на заходах, де вимагається паспорт, більше не обмежуватимуть.

Правила перетину кордону залишаються без змін.

Попередній етап послаблення карантину розпочався з 1-го червня і стосувався правил відвідання школи, кількості людей у торгових закладах, організації концертів, роботи ресторанів, казино та нічних клубів.

Нагадаємо, що в середині травня Литва виділила 100 тисяч доз вакцини для України.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі