НТА > НОВИНИ > Новини світу > Без “літака судного дня”, оголошення мобілізації і війни. У Москві проходить парад “побєдобєсія”

Без “літака судного дня”, оголошення мобілізації і війни. У Москві проходить парад “побєдобєсія”

590

У Москві проходить традиційний до 9 травня парад “побєдобєсія”. Щоправда, без обіцяного авіашоу із демонстрацією так званого літака “судного дня”. Окрім того, у своїй промові Володимир Путін так і не оголосив ані про загальну мобілізацію, ані про війну “світовим нацистам”. Не було слів про “пабєди” на території України.

Практично вся промова Путіна звелася до пояснення-виправдання дій в Україні. Мовляв, НАТО почало освоювати прилеглі до Росії території, наганяти техніку, вчило воювати “неонацистів”, готувалися “каратєльні операції” на Донбасі.

За версією Путіна, Росія хотіла вийти на відкритий діалог, щоб уникнути військового конфлікту міжнародного значення. Але…

“Країни НАТО не захотіли почути нас, у них були зовсім інші плани. Нам погрожували вторгненням на наші території, зокрема до Криму. Все говорило, що зіткнення з неонацистами і бандерівцями було невідворотним”, – сказав президент країни-агресорки.

Відтак, “Росія дала попереджувальний відбій агресору”, щоб не допустити нападу на “історичні російські території”.

Окрім того, у промові Путіні жодним чином не згадали про бодай якісь досягнення у так званій “спецоперації”.

Окрім того, сам парад відбувся за скороченою програмою: авіашоу із прольотом “літак судного дня” скасували, начебто через погані погодні умови.

Нагадаємо, що за даними розвідок, саме 9 травня Путін міг оголосити загальну мобілізацію в Росії та “війну” замість спецоперації.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі