НТА > НОВИНИ > Спорт > Без медалей для України. Світові аналітики оприлюднили невтішний прогноз на Олімпіаду в Пекіні

Без медалей для України. Світові аналітики оприлюднили невтішний прогноз на Олімпіаду в Пекіні

101

Фахівці й експерти міжнародного спорту вважають, що Україна не виграє жодної медалі на зимовій Олімпіаді в Пекіні 2022-го року.

Такий прогноз висловила компанія Gracenote,

Фаворитом майбутньої Олімпіади аналітики вважають Норвегію, якій прогнозують 44 медалі (22 золоті). Друге місце віддають збірній ОКР (Олімпійський комітет Росії) (22 медалі, 14 золотих), третє – Німеччині (27, 11 золотих).

Олімпійські ігри у Пекіні відбудуться 4-20-го лютого 2022-го року.

Днями організатори Олімпіади презентували дизайн нових медалей. У центрі задньої частини медалей вигравірували емблему Ігор та повну назву Олімпіади китайською мовою. Також цей бік прикрашений кільцями, на яких розташовано 24 точки, що символізує зоряне небо та гармонію між людиною та природою.

Коробки для медалей виготовлені з бамбука, що, на думку організаторів, «підкреслює особливості китайської культури та відповідає концепції екологічних Олімпійських ігор».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Beijing 2022 (@beijing2022)

На попередніх зимових Олімпійських іграх у Пхенчхані Україна здобула лише одну медаль: золото виграв фрістайліст Олександр Абраменко. У загальному заліку українська збірна посіла 22-ге місце.

Нагадаємо, що цього тижня Всесвітня антидопінгова агенція (WADA) опублікувало звіт, згідно з яким Національний антидопінговий центр України (НАДЦУ) допустив порушення міжнародних стандартів тестування та розслідування 2021-го року. Триває розслідування під назвою «Операція Геркулес», яке розпочали ще 2019-го року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі