НТА > НОВИНИ > Новини світу > Без пресконференцій. Гонгадзе розповіла про програму візиту Зеленського до США

Без пресконференцій. Гонгадзе розповіла про програму візиту Зеленського до США

122

Зустріч президентів України та США Володимира Зеленського та Джо Байдена у Білому домі має відбутися у першій половині дня 31 серпня. Жодної пресконференції – ні спільної, ні окремо Зеленського – не заплановано.

Про програму візиту президента України до США розповіла головна редакторка Української служби «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

«Можливо, буде тільки вихід до преси. Також Зеленський планує бути у Сан-Франциско і виступати в Стенфордському університеті. Ще повинна відбутися розмова із керівниками технічних гігантів. Цікаво, що вони як раз зустрічалися і з Байденом», – додала Мирослава Гонгадзе.

Також вона звернула увагу на не дуже вдалий вибір дати для візиту, адже в США й досі триває сезон відпусток. Зокрема, й в політиці. Наприклад, Конгрес ще перебуває на канікулах і, ймовірно, лише кілька конгресменів прибудуть спеціально для зустрічі із Зеленським.

Зустріч залишиться в тіні і через події в Афганістані: саме 31 серпня є дедлайном для виводу американських військ з країни. А вчорашні вибухи у Кабулі, в результаті яких загинули і військові США, ще більше сконцентрували увагу політичної еліти Вашингтона на Афганістані.

«Загалом є ще кілька моментів, які таки можуть внести у програму візиту Зеленського. Але наразі це все непідтверджені речі, про які зарано говорити», – розповіла Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, впродовж літа дата зустрічі Зеленського і Байдена неодноразово переносилася. І, як зазначив в ефірі «Говорить Великий Львів» екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін, якщо це станеться знову, то всю цю затію можна буде вважати «приколом».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі