НТА > НОВИНИ > Новини політики > Без зв’язків із путінськими друзями і західний патріотизм. Ексзаступник генпрокурора Голомша про нового міністра оборони

Без зв’язків із путінськими друзями і західний патріотизм. Ексзаступник генпрокурора Голомша про нового міністра оборони

121

Новопризначений міністр оборони Олексій Резніков не має зв’язків з путінською командою в Україні та не має близьких друзів у військовій сфері. Саме це може унеможливити корупцію в міністерстві.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив заслужений юрист України, перший заступник Генерального прокурора (2003 – 2005 рр., 2014 – 2019 рр.) Микола Голомша, коментуючи призначення Олексія Резнікова на посаду міністра оборони України.

Голомша звернув увагу на те, що Резніков має досвід у безпековому секторі, проте не є людиною з військової сфери. Це, зі слів Голомши, є навіть певним плюсом для нового міністра.

«Він, що дуже важливо, не є кадровим військовим. Адже кадрова військова політика пронизана корупцією. У нього там немає своїх друзів, близьких, у нього немає своїх схем. І це дає йому підставу толерувати без корупції», – сказав Микола Голомша.

Ще однією позитивною рисою нового міністра оборони, на думку юриста, є відсутність зв’язків з путінською командою в Україні.

«Він представник Західної України, в якого в душі має бути і є патріотизм. Він проявляє певні патріотичні думки і дії. Це не є колаборант, який має зв’язки з путінською командою в Україні. Тому, слава Богу, що саме Резнікова призначили», – акцентував Голомша.

Він рекомендує новопризначеному міністрові відштовхуватися не від лайків у соцмережах, а від реальних справ.

«Коли мова йде про відповідні кадрові перестановки, про відповідну кадрову стратегію, то посадовець повинен забути за те, що він відповідальний перед якимось іншим посадовцем, який його рекомендував. Він має розуміти, що він або увійде, або вляпається в історію. А  щоб не стався другий варіант, треба виносити уроки і розуміти, що тільки патріотизм і відданість Україні можуть бути позитивною оцінкою для посадовця такого рівня», – прокоментував ексзаступник генерального прокурора.

Нагадаємо, 4 листопада Верховна Рада України підтримала кандидатуру президента Володимира Зеленського на посаду міністра оборони України. Ним став Олексій Резніков.

Звільнення попереднього міністра Андрія Тарана парламент підтримав 3 листопада.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі