НТА > НОВИНИ > Новини світу > Безвіз із Канадою і Великою Британією. Коли це можливо

Безвіз із Канадою і Великою Британією. Коли це можливо

135

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна зробила значні кроки вперед щодо запровадження безвізового режиму з Канадою та Великою Британією.

«Ми постійно порушуємо з американськими партнерами питання безвізу. До речі, з Канадою і Великою Британією теж. Ми вже просунулися у цих питаннях. Там поки що малі кроки, тому що дуже консервативною є політика цих країн, але ми рухаємося», – сказав Кулеба в інтерв’ю телеканалу ICTV.

Керівник МЗС зазначив, що за часів міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, ініціатива безвізового режиму «не знайшла подальшого розвитку». Тоді це питання розглядали на засіданнях Комісії стратегічного партнерства між США та Україною.

Нагадаємо, що в серпні опозиційна Консервативна партія Канади у своїй передвиборчій програмі пообіцяла запровадити безвізовий режим з Україною, а також надати летальну зброю.

За інформацією Європейської правди, крім цього, у разі перемоги на виборах консерватори планують розширити операцію UNIFIER – канадську тренувальну місію в Україні.

Також пропонується посилити місії з розбудови потенціалу в Україні, постачати летальну зброю та відновити практику надання Україні знімків, отриманих канадською системою RADARSAT-2.

«Канада була першою західною нацією, яка визнала незалежність України після розпаду СРСР. Попередній консервативний уряд очолив міжнародну підтримку України після вторгнення Володимира Путіна в Україну й анексії Криму. Канадські консерватори ніколи не визнають незаконну анексію української території», – йдеться у програмі.

Раніше, у грудні 2020-го року, посол Канади в Україні Лариса Ґаладза припустила, що у 2021-му вдасться спростити процес подорожей українців до Канади.

Нагадаємо, що 11-го червня 2017-го року громадяни України отримали довгоочікувану змогу подорожувати до 26-ти країн Шенгенської зони за наявності біометричного паспорта і без необхідності оформляти візу.

Україна постійно введе перемовини з іншими державами щодо безвізового режиму – останньою, з ким вдалося домовилася про безвіз, це Республіка Маврикій.

Також стало відомо, що українські мандрівники матимуть можливість із 31-го липня подорожувати до Італії за умови перебування в самоізоляції протягом п’яти днів після прибуття.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі