НТА > НОВИНИ > Спорт > Біатлоніст-паралімпієць Павло Баль став дворазовим чемпіоном світу

Біатлоніст-паралімпієць Павло Баль став дворазовим чемпіоном світу

Друге “золото” світової першості спортсмен з Львівщини здобув разом із партнерами по команді в змішаній естафеті

298

Український біатлоніст-паралімпієць Павло Баль здобув другу золоту нагороду на Чемпіонаті світу з лижних видів для спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, який завершився у норвезькому Ліллегамері.

Павлов друге став чемпіоном світу у складі збірної України в змішаній естафеті 4Х2,5 км, в якій також виступали Людмила Ляшенко і Тарас Радь, – повідомляє управління спорту Львова.

Перше «золото» Павло Баль здобув у змаганнях з біатлону в індивідуальній гонці на 12,5 км. Тоді бронзовим призером став тернополянин Тарас Радь. Також на чемпіонаті світу «срібло» здобував львів’янин Василь Кравчук.

Дворазовий чемпіон світу Павло Баль народився в Мостиському районі Львівської області. Він перебуває на 7-му місці світового рейтингу, а за рахунок успіху в Ліллегаммері може покращити свою позицію. В паралімпійський спорт Павло Баль потрапив після ампутації ніг. Є стипендіатом Львівської міської ради.