НТА > НОВИНИ > Війна > Бій під Крутами: На Чернігівщині загинули близько 200 російських окупантів

Бій під Крутами: На Чернігівщині загинули близько 200 російських окупантів

415

На Чернігівщині, на місці славнозвісного бою під Крутами 1918 року, знову відбувся бій з російськими загарбниками, результат – близько 200 знищених ворогів.

Про це повідомляється на сторінці Крутівської громади у Фейсбуці.

“Знову бій під Крутами. Між селами Пам’ятне та Хороше Озеро на Чернігівщині 1 березня відбувся бій Збройних сил України та Тероборони із російською армією. Через 104 роки українці і росіяни билися знову. Цього разу російська армія зазнала тут приголомшливої поразки. За свідченням жителів громади, після бою тіла майже 200 загиблих російських солдатів та офіцерів збирали по всій окрузі. І на 2-х КамАЗах повезли у бік Сумщини, через село Плиски”, – ідеться у повідомлені.

Зазначається, що перед боєм росіяни обстріляли Меморіал пам’яті Героям Крут і фотографувалися на його фоні.

В громаді нагадують, що Крути — символ боротьби за незалежність України. У 1918 році тут відбувся бій між армією УНР та більшовиками, які наступали на Київ. Тоді українці змушені були відступити. Але ціною численних жертв затримали ворога, що дало час УНР вперше за понад 150 років (з часів скасування Гетьманства) добитися визнання України на міжнародному рівні та укласти Брестський мирний договір.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі