НТА > НОВИНИ > Бійці полку рейнджерів і протитанкова зброя. Нова допомога Україні з Великої Британії

Бійці полку рейнджерів і протитанкова зброя. Нова допомога Україні з Великої Британії

Британські літаки-розвідники теж підтримають Збройні сили України

561

Велика Британія відправила Україні 30 бійців загону спецпризначення та 2 000 одиниць протитанкової зброї через загрозу вторгнення Росії. Постачання відбулося впродовж цього тижня.

Про це повідомив Sky News. Британські фахівці навчатимуть ЗСУ користуватися новими британськими протитанковими засобами.

Також Україна отримала легку протитанкову зброю наступного покоління NLAW. Її називають «першою ракетною системою, яка швидко збиває будь-який основний бойовий танк одним пострілом».

«Бійці полку рейнджерів – частини нещодавно сформованої армійської бригади спеціальних операцій – вилетіли на військових літаках, які протягом цього тижня також відправили в Україну близько 2000 протитанкових ракетних установок», – сказано в повідомленні.

Крім того, за даними видання, британські літаки-розвідники також стануть частиною нерозголошуваної, але помітної підтримки військ України.

Програма з відстеження польотів зафіксувала транспортний літак британських ВПС C-17, що літає між Великою Британією та Україною. За даними Sky News, із 17-го січня відбулося декілька рейсів.

Таким чином десятки британських армійців проведуть підготовку в межах операції «Орбіталь». Після виконання завдання вони повернуться до Великої Британії.

Раніше голова Міністерства оборони Великої Британії Бен Воллес заявив про готовність передати Україні ще більше оборонних видів зброї. Він запевнив, що Велика Британія співпрацюватиме з Києвом у полі спільних інтересів, як і протягом усіх восьми років російської агресії.

Нагадаємо, що на початку січня начальник штабу оборони Великої Британії, адмірал Тоні Радакін розробив план військових дій на випадок вторгнення Росії в Україну і представив його уряду країни.

Цього тижня також стало відомо, що британські літаки з військовою допомогою для України облітали територію Німеччини. Це сталося через те, що там не дозволили використовувати своє небо для цієї мети. Німецька сторона згодом заперечила таку інформацію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі