НТА > НОВИНИ > Новини політики > Бійка у ВРУ. «Слуга» Тищенко розпустив руки прямо за трибуною

Бійка у ВРУ. «Слуга» Тищенко розпустив руки прямо за трибуною

655

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко під час сесії Верховної Ради України спробував виштовхати з-за трибуни позафракційного колегу Гео Лероса, який раніше був його однопартійцем.

Інцидент потрапив у трансляцію пленарного засідання. Його спричинив різкий виступ Лероса з трибуни, коли він знову виступив із критикою на адресу президента Володимира Зеленського та голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Тепер позафракційний депутат звинуватив їх у зриві спецоперації спецслужб із затримання найманців-«вагнерівців» улітку 2020-го року.

Під час його виступу підійшов Тищенко, вирвав у нього мікрофони, а потім силою витіснив Лероса з-за трибуни. Після цього Тищенко заблокував трибуну собою, рознімали їх інші нардепи з різних політичних сил і фракцій.

Після цього спікер Дмитро Разумков оголосив перерву. Згодом Гео Лерос продовжив свій виступ.

Нагадаємо, що вчора агенція CNN оприлюднила розслідування, згідно з яким операція з «вагнерівцями» відбувалася «з відома й очікуваної підтримки США». За словами представників української розвідки, операція під керівництвом України начебто мала американські гроші, технічну допомогу та рекомендації ЦРУ про те, як залучити російських найманців.

Натомість в Офісі президента Володимира Зеленського заявили, що свідчення джерел, на яких будує матеріал CNN, ненадійні, а самі дані нічим не відрізняються від російських шейків.

Варто зазначити, що деякі політики вважають, що українське суспільство досі чекає відповіді на запитання, чи була державна зрада в діях вищого керівництва держави в зливі спецоперації щодо «вагнерівців».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі