НТА > НОВИНИ > Новини світу > Білорусь готова прийняти 20 тисяч мобілізованих із Росії і «здавати» втікачів

Білорусь готова прийняти 20 тисяч мобілізованих із Росії і «здавати» втікачів

194

У Білорусі готують місця для розміщення 20 тисяч мобілізованих із РФ, які мають поповнити дислоковані в РБ російські підрозділи. Окрім того, білоруські правоохоронці мають “сприяти” мобілізації росіян.

Про це повідомили у ГУР Міноборони України.

У результаті такого поповнення, співвідношення «досвідчених» та «молодих» військових має скласти 1 до 5.

За даними розвідки, для розміщення планують використати існуючі військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Під ці потреби передають склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Відповідні вказівки було надано збройним силам Білорусі та місцевим радам.

Після збільшення штату підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території Білорусі. Також планується посилення за рахунок техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території РФ. Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планують поповнити за рахунок мобілізації цивільних вантажних та легкових автомобілів.

Також білоруська влада дала вказівку правоохоронцям сприяти представникам збройних сил  РФ у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію Білорусі.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі