НТА > НОВИНИ > Новини світу > Білорусь посилює підрозділи на кордоні й обмежує в’їзд у райони біля України

Білорусь посилює підрозділи на кордоні й обмежує в’їзд у райони біля України

506

Білорусь впроваджує до 31 серпня обмеження на в’їзд та перебування у три райони Гомельської області, що межують з Україною.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

“Для забезпечення посиленого адміністративно-поліцейського та контррозвідувального режимів у Білорусі до 31 серпня 2022 року ввели тимчасові обмеження на в’їзд та перебування у прикордонних з Україною Брагінському, Лоївському та Хойницькому районах Гомельської області”, – йдеться у вечірньому зведенні Генштабу.

Також зазначають, що окремі підрозділи білоруських збройних сил на ротаційній основі продовжують залишатися на білорусько-українського кордоні. Їхні угруповання посилили підрозділами бригад внутрішніх військ.

Загалом на Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається без суттєвих змін. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів по об’єктах на території України.

Зазначимо, що в проєкті “Говорить Великий Львів” генерал Сергій Кривонос заявив, що Білорусь спроможна і сама наносити удари, і надалі надавати свою територію під удари Росією. Також вона може виконати роль з відволікання українських сил і розтягування їх практично по всій території нашої держави.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі