НТА > НОВИНИ > Економіка > Білорусь призупинила постачання бензину А-95 в Україну

Білорусь призупинила постачання бензину А-95 в Україну

350

Білоруська влада тимчасово відмовилася постачати бензин марки А-95 в Україну.

«Найгірше рішення, яке могли прийняти білоруси в цій ситуації, – написав на своїй сторінці у Facebook директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн. – Закрити постачання бензину А-95 в Україну, де за їх продуктом 50% ринку. З іншого боку, ще один сигнал нам, третій за цю весну».

За його оцінками, консультації з цього приводу ще тривають. Але завдання стоїть нестандартне – знайти 50 тисяч тонн А-95. «Без моря не обійтися, а я навіть не пам’ятаю, коли востаннє ця марка приходила морем. Думаю, вигребемо!» – зазначив Сергій Куюн.

Таку інформацію підтвердило і видання enkorr з посиланням на власників контрактів з постачання бензину Білоруської нафтової компанії. «Сьогодні нам сказали, що стосовно А-95 постачання не буде зовсім. Тим часом щодо А-92 поставлять повний обсяг», – заявило джерело видання.

Експерти вважають, що призупинення постачання А-95 в Україну від Білоруської нафтової компанії може мати непередбачувані наслідки, до того ж, воно завдасть сильного удару по репутації самої ж компанії.

Раніше білоруським літакам заборонили пролітати над територією України, – таке рішення схвалили на позачерговому засідання кабінету міністрів України. А Олександр Лукашенко запропонував вакцинувати українців на кордоні російським «Супутником V».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі