НТА > НОВИНИ > Новини світу > Білорусь розмістила новостворений ракетний полк за 50 км від українського кордону

Білорусь розмістила новостворений ракетний полк за 50 км від українського кордону

513

Білорусь розмістила ракетний полк у Лунинцях, що за 50 км від кордону з Україною.

Про це повідомило міноборони Білорусі.

«Обстановка навколо нашої країни не стає спокійнішою. Йде активна мілітаризація Заходу, зростає військовий потенціал біля наших кордонів. Накачується зброєю Україна, керівництво України виявляє непередбачуваність у своїх діях. Ми змушені діяти адекватно на виклики та загрози, які виникають», – міністр оборони РБ Віктор Хренін.

За даними моніторингової групи “Бєларускі Гаюн”, йдеться про новостворений зенітно-ракетний полк, який базуватиметься на аеродромі в Лунинцях. Наразі невідомі ані найменування полку, ані яким озброєнням володіє.

“За опублікованими Міністерством оборони РБ фотографіями, можна зробити висновок, що на озброєння полку надійшов ЗРК С-300ПС. Найімовірніше, техніку (не менше одного дивізіону) передали з іншого підрозділу ППО ЗС РБ. Не можна виключати, що на озброєння нового полку може надійти і ЗРК С-400. Раніше (у грудні 2022 року) повідомлялося, що ЗС РБ отримали від РФ полковий комплект ЗРК С-400”, – пише сайт motolko.

Як повідомляв Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні, на Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"