НТА > НОВИНИ > Новини світу > Білорусь скеровує до кордону з Україною “сили спецоперацій”

Білорусь скеровує до кордону з Україною “сили спецоперацій”

У Білорусі побачили “загрозу” з боку ЗСУ

893

Білоруське військове керівництво скеровує до кордону з Україною “сили спецоперацій”. В генштабі таким чином хочуть реагувати на “загрозу” з боку Збройних Сил України.

Про це повідомила білоруська державна інформагенція “БелТА” з коментарем міністра оборони Білорусі Віктора Хрєніна і telegram-канал міністерства оборони Білорусі.

“Угруповання, яке створили Збройні Сили України, на Південному операційному напрямку загальною чисельністю до 20 000 осіб також вимагає від нас реакції. З метою забезпечення безпеки Республіки Білорусь на Південному напрямку сили підрозділів сил спеціальних операцій розгорнуті на трьох тактичних напрямках”, – каже начальника Генштабу ЗС Білорусі Віктора Гулевич

Білоруські військовики розгорнули оперативні угруповання підрозділів спільно з протиповітряною обороною та ракетними військами на заході вздовж кордону з Польщею, північному заході поблизу кордону з Литвою, а такою на півдні в напрямку України. У Генштабі також кажуть про “загрозу” з боку флоту країн-членів НАТО в Балтійському морі та угруповання військ у Польщі та країнах Балтії.

“Все це сплановано як адекватна реакція на навчання, які з 1 травня відбуваються на території країн НАТО під назвою “Захисник Європи”, – заявляє Хрєнін.

Нагадаємо, що з території Білорусі по Україні за період від початку вторгнення Росії 24 лютого запустили понад 600 ракет.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі