НТА > НОВИНИ > Білорусь заявила про обстріл з території України

Білорусь заявила про обстріл з території України

474

Прикордонний комітет Білорусі зробив заяву про пошкодження прикордонного знаку на кордоні з Україною. Його виявили білоруські прикордонники ще 11-го вересня.

Про це повідомив Держприкордонкомітет Білорусі. За його інформацією, інцидент стався на ділянці Пінського прикордонного загону.

Прикордонники під час огляду застави «Сваринь» виявили пошкодження прикордонного стовпа та щитка з державним гербом Білорусі.

Білоруські прикордонники кажуть, що у стовп стріляли з мисливської рушниці.

«Результати проведеної зустрічі з українською стороною показали, що вистріли здійснили з території України. Відкрито провадження», – повідомили в Білорусі.

Нагадаємо, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко має намір придбати в Росії озброєння на загальну суму понад 1 мільярд доларів. Білоруська армія хоче розмістити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси C-400.

Минулого тижня на зустрічі президента Російської Федерації Володимира Путіна та Олександра Лукашенка, сторони узгодили усі 28 союзних програм. Засідання Вищої державної ради Союзної держави заплановано провести до кінця 2021-го року.

У серпні Олександр Лукашенко назвав Україну додатковою загрозою, «якої раніше не було», а влада країни нібито проводить «антинародний курс».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі