НТА > НОВИНИ > Суспільство > Білорусь звинуватила українських пілотів у порушенні кордону. Україна відреагувала

Білорусь звинуватила українських пілотів у порушенні кордону. Україна відреагувала

Україна спростувала таку інформацію

224

У Державному прикордонному комітеті Білорусі заявили, що під час навчань український військовий гелікоптер Мі-8 порушив білоруський кордон. Україна спростувала таку інформацію.

Про це повідомила Держприкордонслужба України у фейсбуці.

“Інформація білоруської сторони щодо порушення повітряного простору вертольотом Мі-8 з боку України не відповідає дійсності”, – йдеться в повідомленні.

Також помічник голови Держприкордонслужби України Андрій Демченко зауважив, що Україна не отримувала офіційних листів стосовно порушення авіапростору від Державного прикордонного комітету Білорусі.

У Держприкордонслужбі України заявили, що під час прикордонної операції “Полісся” українська сторона для моніторингу кордону використовує як авіацію, так і безпілотні літальні комплекси.

«Під час польотів і виконання завдань екіпажами повітряних суден порушень не було, в тому числі не допущено порушення повітряного простору суміжної країни», – йдеться в заяві відомства.

Нагадаємо, що у Державному прикордонному комітеті Білорусі стверджували, що “4 грудня, близько 12 години, на білорусько-українському кордоні в районі пункту пропуску «Нова Рудня» Мозирського прикордонного загону зафіксовано порушення повітряного простору Республіки Білорусь з боку України”.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі