НТА > НОВИНИ > Новини політики > Білоруська опозиціонерка Тихановська провела неофіційну зустріч із Зеленським

Білоруська опозиціонерка Тихановська провела неофіційну зустріч із Зеленським

193

Опозиціонерка з Білорусі Світлана Тихановська зустрічалась з президентом України Володимиром Зеленським. Про це вона зізналась в коментарі «Сьогодні».

Тихановська зазначила, що зустріч відбулася в Литві. Опозиція Білорусі перебуває на зв’язку з членами українського уряду. Раніше також відбулися перемовини опозиціонерки з керівником Міністерства закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Світлана Тихановська відзначила підтримку з боку України. Із Зеленським вона перетиналась на одному із заходів у Литві. Додамо, що робочий візит Зеленського у Вільнюс розпочався 6 липня.

Десятки тисяч Білорусів вже прийняла Україна та допомогла їм з працевлаштуванням. Тихановська задоволена, що Київ приєднався до санкцій Європейського Союзу та продовжує підтримувати народ Білорусі.

Як інформує 24 канал, ще навесні Тихановська заявляла про те, що хоче провести перемовини із главою США Джо Байденом та президентом України Володимиром Зеленським. Вона також наголошувала, що Крим – це Україна.

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Єрмак у телефонному режимі поспілкувався із заступником державного секретаря США Вікторією Нуланд.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі