НТА > НОВИНИ > Суспільство > Білоруських військових помітили поблизу Мелітополя. Сили оборони України відреагували

Білоруських військових помітили поблизу Мелітополя. Сили оборони України відреагували

У селище Кирилівка заїжджали білоруські військові, у них нібито шеврони вітебського підрозділу

338

В окупованій Кирилівці Запорізької області нещодавно помітили білоруських військових. Мова може йти про найманців, але це точно не представники армії Білорусі.

У цьому запевнив начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євгеній Єрін у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

«Про цю ситуацію відомо не багато. Можливо, в міського голови Мелітополя більше там «очей»… Якщо там і є якісь білоруські найманці, то це якась невелика група, на яку в цілому можна не звертати увагу. Єдине, що можна сказати, – саме штатних лінійних підрозділів білоруської армії на теперішній час там немає», – розповів Єрін.

Міський голова Мелітополя Іван Федоров, посилаючись на дані місцевих мешканців, повідомив, що на території Кирилівки підвищується присутність окупантів. Зокрема, в селище заїжджають білоруські військові, у них нібито шеврони вітебського підрозділу.

Згодом українські військові відреагували. Там заявляли, що перевіряють цю інформацію, а вже сьогодні стало точно відомо, що саме кадрових військових армії Білорусі в Кирилівці немає.

Нагадаємо, що Росія нарощує авіаційне угруповання на території Білорусі. Таку інформацію оприлюднив Генеральний штаб Збройних сил України.

Росіяни поширюють інформацію про нібито успіхи у районі Вугледара Донецької області й Оріхова Запорізької області. Проте ці заяви є фейками.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі