НТА > НОВИНИ > Суспільство > Білоруський батальйон у складі Збройних сил України реорганізували

Білоруський батальйон у складі Збройних сил України реорганізували

Військовий підрозділ назвали на честь національного героя, який в 19 столітті організував у Білорусі повстання проти Російської імперії

342

Батальйон білоруських добровольців імені Кастуся Калиновського, який входить до Збройних сил України, реорганізували в полк. До нього ввійдуть два батальйони.

Про це повідомили в телеграмі білоруського полку.

«Враховуючи масштаб завдань, що стоять перед білоруськими воїнами, переходимо до наступного етапу розбудови національної військової частини. Оголошено про створення білоруського полку імені Кастуся Калиновського, до якого ввійдуть батальйон «Литвин» і батальйон «Волат», – сказано в повідомленні.

Батальйон білоруських добровольців увійшов до складу Збройних сил України в березні.

Підрозділ назвали на честь національного героя, який в 19 столітті організував на території Білорусі повстання проти Російської імперії.

Нагадаємо, що 16-го травня під час звільнення одного з українських сіл від російських окупантів загинув командир роти білоруського батальйону Кастуся Калиновського Павло «Волат».

На початку березня білоруські добровольці масово прибували до столиці України Києва, щоби захищати її від військ Російської Федерації.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі