НТА > НОВИНИ > Економіка > Більше сімнадцяти тисяч «євроблях» розмитнили за новою формулою

Більше сімнадцяти тисяч «євроблях» розмитнили за новою формулою

115

За період з 15-го червня 2021-го року по 31-ше липня 2021-го року у рамках пільгового періоду розмитнення «євроблях» до бюджету надійшло 600 мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба Державної митної служби у Telegram. Зокрема, з 1-го липня 2021-го року, початку роботи Державної митної служби у форматі єдиної юридичної особи, станом на 31-ше липня 2021-го року лідерами за кількістю автомобілів стали:

Закарпатська митниця – 2 797 авто;

Київська митниця – 1 539;

Одеська митниця – 1 487;

Чернівецька митниця – 1 455;

Львівська митниця – 804.

У відомстві нагадали, що з 15-го червня 2021-го року власники авто «на єврономерах» мають тимчасову можливість здійснити спрощене митне оформлення своїх транспортних засобів і сплатити меншу суму податків і зборів, інших обов’язкових платежів.

Нагадаємо, що з 15-го червня в Україні розпочали діяти нові правила пільгового розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Відтепер вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші п’яти років, які ввезли на територію Україні до кінця 2020-го року, оподатковують за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку.

Сума ж акцизу залежатиме від віку автівки, об’єму та типу двигуна й не залежатиме від її вартості. У більшості випадків вартість розмитнення не буде перевищувати однієї тисячі євро. Такі автомобілі тимчасово звільняються від оподаткування ввізним митом.

Водночас, за пільговим механізмом можна розмитнити один автомобіль однієї категорії одного власника. Пільгово оформити автівку можна впродовж 180-ти днів з моменту набрання чинності законів.

Під дію цих законів не потрапляють транспортні засоби, які не відповідають екологічним нормам «Євро-2» та вище, походять з держави-окупанта або ввезені з тимчасово окупованої території України.

Нагадаємо, що в травні президент України Володимир Зеленський підписав закони, які передбачають тимчасове запровадження нової процедури розмитнення авто на європейських номерах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі