НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Біля Чорного моря». Мер Одеси та керівник області заспівали з артистами, які підтримують агресію РФ

«Біля Чорного моря». Мер Одеси та керівник області заспівали з артистами, які підтримують агресію РФ

241

До Дня Одеси голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, міський голова Геннадій Труханов і колишній кандидат у мери від «Слуги народу», гуморист Олег Філімонов записали відеоролик, де виконують відому пісню Леоніда Утьосова «Біля Чорного моря». До співів долучили російських артистів, які публічно підтримали агресію Росію проти України – Ноною Гришаєвою та Юрієм Стояновим.

Про це написав у фейсбуці одеський активіст Дем’ян Ганул.

Обидва артисти є вихідцями з Одеси, проте давно живуть в Росії та публічно підтримують окупацію українського Криму. Їх занесли до списку сайту «Миротворець», як осіб, які заперечують російську агресію, відвідували окупований Крим і брали участь у пропагандистських заходах.

Активіст зазначив, що цей ролик вмикали під час святкування Дня міста на Потьомкінських сходах.

«Юрій Стоянов регулярно відвідує окупований Крим і знімався у пропагандистському фільмі «Міст», який розповідає про те, як добре, що окупанти побудували кримський міст. Через антиукраїнську позицію мав заборону на в’їзд до України, яка десь зникла, попри регулярне порушення закону про перетин державного кордону. Перебуває в базі «Миротворець», – наголосив Ганул.

Нона Гришаєва, за його словами, теж постійно відвідує окупований півострів Крим, проводила майстер-класи в окупованій Горлівці. Заявляє, що жодної агресій Росії проти України немає.

Активіст закликав владу в особі президента Володимира Зеленського відреагувати на такі дії одеських чиновників і відсторонити їх від посад рішенням РНБО.

«Неможливо виграти війну, коли президент говорить про повернення Криму, натомість його підлеглі легалізують окупацію Криму. Для тих хто забув, у нас сім років війна з Росією, кожного дня гинуть наші хлопці. Інформація вбиває не гірше кулі», – підсумував Дем’ян Ганул.

Нагадаємо, що на початку серпня в Одесі на місці колишнього спецоб’єкта НКВД, де 1937-1941-го років масово розстрілювали вночі та таємно заховували тисячі громадян, розпочато роботи з пошуку могил жертв масових політичних репресій і визначення меж розташування розстрільних ям.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі