НТА > НОВИНИ > Війна > Біля Гуляйполя разом із побратимами загинув керівник Івано-Франківського «Пласту»

Біля Гуляйполя разом із побратимами загинув керівник Івано-Франківського «Пласту»

260

Неподалік Гуляйполя Запорізької області під час виконання бойового завдання від мінометного обстрілу разом із двома побратимами загинув голова Івано-Франківського осередку «Пласту» Назарій Лугарєв. Служив у 78 батальйоні 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини.

Про смерть воїна повідомили на сторінці «Пласту».

Назарій був у «Пласті» з 2005 року. Спочатку належав належав до гуртка «Торнадо» юнацького куреня ч. 79 ім. В. Липинського. У старшопластунстві був виховником куреня “Лісові Чорти”. Організовував десятки пластових подій, таборів, вишколів. З 2018 року очолював осередок «Пласту» в Івано-Франківську.

Одразу після проходження строкової служби в армії у 2013 році Назарій підписав контракт на службу у війську. Брав участь в бойових діях на сході України. Ветеран АТО та ООС.

Як резервіст із початком повномасштабного вторгнення Росії Назарій повернувся у військо. Брав участь у боях на Запоріжжі як головний сержант 1-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 78-го окремого батальйону 102-ої окремої бригади ТрО імені полковника Дмитра Вітовського.

У Захисника залишились дружина Мар’яна та син Данило.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі