НТА > НОВИНИ > Війна > Біля Лимана росіяни вивчають, як здолати воду при наступі

Біля Лимана росіяни вивчають, як здолати воду при наступі

265

На Лиманському напрямку російські сили перегруповуються для переходу у наступу. Водночас намагаються зрозуміти, які маршрути обрати, щоб здолати водні перешкоди.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

“На Лиманському напрямку ворог перегруповується та готується до наступу. Намагався провести розвідку маршрутів висування через водні перешкоди”, – йдеться у вечірньому зведенні.

Зазначимо, що у вечірньому зведенні за 29 травня Генштаб повідомляв, що на Лиманському напрямку окремі підрозділи противника виведені за межі населеного пункту Лиман. Втім сьогодні у ранковому повідомленні Генштабу вже йшлося про те, що ворог закріплюється у населеному пункті Лиман, проводить перегрупування для подальшого наступу на Слов’янськ.

На північ від Лимана, зокрема, розташований Айдарський іхтіологічний заказник місцевого значення в Україні, який займає ділянку ріки Айдар.

Також на Донецькому напрямку ворог, окрім артилерійських обстрілів, завдав авіаційних ударів в районах Новоселівки та Лисичанська, ракетні удари в районах населених пунктів Соледар та Сіверськ.

На Сєвєродонецькому напрямку противник веде штурмові дії в районах населених пунктів Сєвєродонецьк, Тошківка та Устинівка, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку продовжуються бойові дії в районах населених пунктів Комишуваха, Новолуганське та Берестове.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог успіху не має, намагається поповнити втрати за рахунок застарілої та відновленої техніки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі